Paperzero

Paperzero;

Türkiyenin E-İmza Blogu

28 Aralık 2022 | 16:00
Paperzero
E- İmza ile Bir Dokümanı İmzalama ve Gönderme Nasıl Yapılır?

E-imza kullanarak dijital ortamda resmi bir evrak nasıl imzalanır? E-imza ile imzalanmış resmi evrak karşı tarafa nasıl gönderilir?

Devamını Oku
12 Haziran 2022 | 16:00
Paperzero
Paperzero Nasıl Kullanılır?

Paperzero belge imzalama işlemlerinizi e-imza veya mobil imza ile hızlıca gerçekleştirmenize olanak sağlar. Bireysel veya kurumsal imza işlemlerini gerçekleştirebilen mobil uygulama sayesinde süreçler tamamen değişiyor.

Devamını Oku
28 Mayıs 2022 | 16:00
Paperzero
Paperzero her zaman her yerde sizinle

İmzalama süreçlerinizin hızına hız katan Paperzero, ofis dışındayken acil imza gerektiren belgelerinizi kolayca imzalamanızı sağlar. İşlemlerinizi 10 saniyede gerçekleştirerek diğer işlerinize devam edebilirsiniz.

Devamını Oku
28 Mayıs 2022 | 16:00
Paperzero
Paperzero imza onay süreçlerinizi nasıl kolaylaştırır?

Paperzero, iş ve özel hayatınızdaki imza işlemlerinizi basitleştirmek için oluşturulmuş e-imza ve mobil imza platformudur. Hem tarayıcı hem de mobil uygulama üzerinden dilediğiniz her yerden belgelerinize ulaşabilir ve imza süreçlerinizi birkaç tıkla kontrol edebilirsiniz.

Devamını Oku
27 Nisan 2022 | 16:00
Paperzero
IDC'den Paperzero'ya ödül

Bireylerin, küçük işletmelerin ve kurumsal şirketlerin imza süreçlerini 10 saniyede ve yasal geçerli olarak gerçekleştiren yeni ürünümüz Paperzero, ABD merkezli pazar araştırma şirketi International Data Corporation (IDC) etkinliğinden ödülle döndü.

Devamını Oku
17 Nisan 2022 | 16:00
Paperzero
Paperzero: İmza ve onay süreçlerinizin dijital yolu

Paperzero, hem bireysel hem de kurumsal sözleşme imzası ve onayı süreçlerini hızlandıran bir dijital platform. E-imza ve mobil imza ile, normalde ortalama 142 dakika süren doküman imzalama işlemlerinizi 10 saniyeye düşürerek çalışma hayatınızın dinamiklerini tamamen yeniliyor.

Devamını Oku